26. júl 2020
26. júl 2020
Naaaadherne meno má syn...
26. júl 2020
inmaza
autor@veronicka88 Ďakujem,on si v mene nesie svoje posolstvo, vždy mu to pripomínam
26. júl 2020
My chceme teraz dcérke kúpiť maltezáčika.. (priznávam, že aj mne😁).... Len sa neviem rozhodnúť, či fenku alebo psíka.... Všade čítam, že psíky viac štekajú a fenočky sú tichučké, vernejšie a prítulnejšie...
26. sep 2020
inmaza
autorNáš teda ešte vôbec nebrechal, je mojkac podľa mňa tak akurát má aj vlastný priestor ja som čítala že k ženám je lepší pes a teda unas som alfa ja manžela so synom nepočúva na slovo mňa áno
26. sep 2020
To je zlaté
30. sep 2020
@veronicka88 krásne meno
1. aug 2021



Milé je to vzťah ❤️💪