icon
1 / 1
avatar

myslím že by bolo lepšie keby si rozvrhla tieto príspevky na celý deň, takto ked ich dávaš za sebou , je velka šanca že ta daju do nezobrazuj mi

Včera o 09:15
avatar
@sara07

myslím že by bolo lepšie keby si rozvrhla tieto príspevky na celý deň, takto ked ich dávaš za sebou , je velka šanca že ta daju do nezobrazuj mi

@sara07 tieto trapne reklamy na DM vyrobky maju prosim ta dokedy trvat?

Včera o 10:43
avatar
@0kristina0

@sara07 tieto trapne reklamy na DM vyrobky maju prosim ta dokedy trvat?

@0kristina0 podla mna celé leto ako bol min rok bažant či čo bolo.. fakt keby to dávkovali bolo by to lepšie ako nasadzať to naraz

Včera o 10:53
avatar

do 22.6.

Včera o 11:11