icon

#dm_letnapohoda dcérky sa chystajú vystrájal v domčeku a dôležité je natieranie pokožky vždy nám super pomáda DM opaľovák. Pozdravujem vás

avatar

myslím že by bolo lepšie keby si rozvrhla tieto príspevky na celý deň, takto ked ich dávaš za sebou , je velka šanca že ta daju do nezobrazuj mi

Včera o 09:15
avatar
@sara07

myslím že by bolo lepšie keby si rozvrhla tieto príspevky na celý deň, takto ked ich dávaš za sebou , je velka šanca že ta daju do nezobrazuj mi

@sara07 tieto trapne reklamy na DM vyrobky maju prosim ta dokedy trvat?

Včera o 10:43
avatar
@0kristina0

@sara07 tieto trapne reklamy na DM vyrobky maju prosim ta dokedy trvat?

@0kristina0 podla mna celé leto ako bol min rok bažant či čo bolo.. fakt keby to dávkovali bolo by to lepšie ako nasadzať to naraz

Včera o 10:53
avatar

do 22.6.

Včera o 11:11