Prosim ak pojdeme pesi z devinskej do Schloshoffu je to na slnku po lese alebo aj aj. Priamo pred zamok Schloshof sa dostaneme urobiť fotky bez vstupenky? Dakujem
zacnes po slnku a ides stale po slnku.....
inak odporucam este v DNV si urobit zachadzku na šrotpark. nie je to daleko a je to fajn vidieť
Pred zamok bez vstupenky sa nedostanes. Bud sa dostanes k dolnej brane, z ktorej sice uvidis zamok, ale urcite nie na fotku. Alebo to obides dookola, uvidis nejake zvieratka, poniky, rybnik a dostanes sa pred vstup, ale zamok neuvidis, lebo ten je vo vnutri. Na to, aby si si tam mohla spravit fotku, potrebujes vstupenku.
Po slnku, minumum tiena. Prides k brane cez ktoru sa neda oficialne vojst. Preba to obist.
pobavil prepis do bernolakovciny, pis ako pocujes 🙉
@eli3k cez dolnú bránu (na konci mosta) vieš normálne vojsť. Tam je pokladňa.
Pred zamok bez vstupenky sa nedostanes. Bud sa dostanes k dolnej brane, z ktorej sice uvidis zamok, ale urcite nie na fotku. Alebo to obides dookola, uvidis nejake zvieratka, poniky, rybnik a dostanes sa pred vstup, ale zamok neuvidis, lebo ten je vo vnutri. Na to, aby si si tam mohla spravit fotku, potrebujes vstupenku.
Ako píše @vespertine . Bez vstupenky sa pekne so zámkom neodfotíš.
Cesta je po moste a chodníku s minimom tieňa.
@eli3k cez dolnú bránu (na konci mosta) vieš normálne vojsť. Tam je pokladňa.
@nekonecna_katastrofa presne pri tej pokladni sme vzdy na peso aj skoncili 😆 bola zavreta. Presne preto tam uz peso nikdy nepojdem.
@nekonecna_katastrofa presne pri tej pokladni sme vzdy na peso aj skoncili 😆 bola zavreta. Presne preto tam uz peso nikdy nepojdem.
@eli3k aha, my sme ju vždy mali otvorenú (boli sme tam už 5x) 🤷♀️
Po slnku, minumum tiena. Prides k brane cez ktoru sa neda oficialne vojst. Preba to obist.
pobavil prepis do bernolakovciny, pis ako pocujes 🙉