icon
avatar
ivana1507
5. nov 2015

Ked si potrebujem oddychnut

avatar

Krásne vecičky 🙂

14. nov 2015
avatar

Nádhera! 🙂

14. nov 2015
avatar
14. nov 2015
avatar

Ivana1507 ahoj možem sa opýtať ze kde si kúpila ten mostík, teda to na čom to všetko je?

14. nov 2015
avatar

@janula132 na tej poslednej foto?

14. nov 2015
avatar
15. nov 2015
avatar

@janula132 ten som kupila v TO v obchode ludovka, stal 8€

15. nov 2015
avatar

velmi pekne 🙂

19. nov 2015
avatar

@jastab dakujem

19. nov 2015
avatar

Krasne...

21. nov 2015
avatar

@mamina814 dakujem

21. nov 2015
avatar
Komentár bol odstránený
avatar

Nadherne😉

29. nov 2015
avatar

@lulu259 dakujem pekne

29. nov 2015
avatar

Krasne veci,robite aj na objednavku?

1. dec 2015
avatar
Komentár bol odstránený
avatar

@ivana1507 dobrý den, prosim vas kde nakupujete tie dekoracne ozdoby, u nas absilutne nic nemaju, ani v BA, vsetko som presla, ledva som zohnala veci na jednu ikebanu. Volakedy sme mali v meste jedno uzasne kvetinárstvo a tam mali neskutocný výber, no zrusili ho :(

6. dec 2015
avatar

@sandria vacsinou v skladoch a cez internet

6. dec 2015
avatar

@ivana1507 Najradsej si robim dekorácie sama, ak by ste mali tip na konkretnu stránku, bola by som vam vdacná, kludne do IP.

6. dec 2015
avatar
16. dec 2015