Na dennom svetle
Som myslela. Ja som to navliekala na drôt a neni tak krásny. Aký to bol priemer neviete? Je prekrásny
22. nov 2015
krááásne 🙂
22. nov 2015
Som myslela. Ja som to navliekala na drôt a neni tak krásny. Aký to bol priemer neviete? Je prekrásny
krááásne 🙂
To je lepené alebo navlečené na drôte?