Ja mám problém s ramenom s bolesťou až ku lopatke,chvíľku trvalo,kým zabrali.A popravde,zasa som tam kde som bola,musím to riešiť uz stále .Idem teraz 2x po cca 3 mesiacoch
Ja mám problém s ramenom s bolesťou až ku lopatke,chvíľku trvalo,kým zabrali.A popravde,zasa som tam kde som bola,musím to riešiť uz stále .Idem teraz 2x po cca 3 mesiacoch
@akrim1311 a nepremýšľala si že pôjdeš na magnetickú alebo rongen že čo je príčina keď sa ti to vracia?
Ja mám problém s ramenom s bolesťou až ku lopatke,chvíľku trvalo,kým zabrali.A popravde,zasa som tam kde som bola,musím to riešiť uz stále .Idem teraz 2x po cca 3 mesiacoch