Dievčatá, poraďte teplovzdušnú rúru, aby bola dobra ale nie dráha, pre 4 osoby. Ďakujem 🙂❤️
Ja mam Teslu Air Cook Q60 xxl,zatial ide🤣 vsetko ok
Dnes o 11:54
Dievčatá, poraďte teplovzdušnú rúru, aby bola dobra ale nie dráha, pre 4 osoby. Ďakujem 🙂❤️
Ja mam Teslu Air Cook Q60 xxl,zatial ide🤣 vsetko ok
Aktualne poloz na parapetu a za 30.min. uvarene😂