Dievčatá skúste mi poradiť. Mesiac pracujem v novej práci ( v kancelárii) a odvtedy mám strašne zlú pleť. Takú krupicu škaredú. Nikdy som s tým problém nemala. Neviete mi náhodou poradiť čo na to alebo čoho sa vyvarovať? Ďakujem.
Prach
Neviem dievčatá, čo mám robiť aby sa mi tá pleť upravila?? Tiež som uvažovala že či to nie je z prachu.
@ivanna132 ja.som zatial neprisla na nic 😒
@beadygirl18 ja aj na internete čítam rôzne články a nič som neobjavila
Stres? … jarishova voda pomôže
@tulipany58 kde sa dá kúpiť??
Skús double cleansing a používanie niacinamidu ako séra 🙂
@laurinka_a ďakujem pekne za radu, vyskúšam
Možno aj z klávesnice písali že je tam veľa baktérií a človek si neuvedomí koľko krát sa dotkne tváre
@ivanna132 v lekárni. Ja mám z dr.max
@tulipany58 ďakujem vyskúšam ❤️
Nemáš to z umelého svetla?