Nepoznám tieto kočíky, len ti chcem poradiť. Ak chceš kočík využívať aj v zime, určite si pozri kočík bez zdvojenych kolies. Na leto sú všetky ok. Prvý mi príde taka haraburda, z týchto podľa vzhľadu a veľkosti kolies, by som volila druhý 😊
6. jún 2019



Mala som caratero alfa