icon

Ahojte chcem sa spýtať či nemáte niektorá nejaký z týchto kočíkov.Chceme kúpiť tak by som chcela vedieť ktorý je lepší, ktorý sa oplatí.
1 Caratero Alfa
2 Bomimi golf Batoh
3 Coto Baby Rhytm.
Ďakujem vám veľmi pekne za odpovede.

avatar

Mala som caratero alfa

6. jún 2019
avatar

Nepoznám tieto kočíky, len ti chcem poradiť. Ak chceš kočík využívať aj v zime, určite si pozri kočík bez zdvojenych kolies. Na leto sú všetky ok. Prvý mi príde taka haraburda, z týchto podľa vzhľadu a veľkosti kolies, by som volila druhý 😊

6. jún 2019