icon

Ahojte, našla som takýto kabátik ešte po mne.Je dosť žmolkovy, dá sa nejako odžmolkovať,alebo už vyhodiť. Ďakujem.

avatar

Žiletkou skús

5. sep 2019
avatar

Je uzasny,nevyhadzuj

5. sep 2019