icon

Ahojte potrebujem poradiť. Syn mal nainštalovaný messenger v mobile bez Facebooku a fungoval v pohode.Teraz mu vypísalo že platnosť vypršala.Ked mu ho znova nainštalujem a prihlásiť sa tak tam nemá žiadne konverzácie a ani sa mu nedá odosielať správy. Mojej mame to spravilo tiež ale tej to po znova nainštalovaní funguje. Ďakujem

avatar

Uz sa neda bez fb ,,,,

4. aug 2020
avatar

@luba28 čítala som že sa nedá ale mama nemá Facebook a išlo mi to spraviť a funguje tak ako predtým a synovi nie

4. aug 2020
avatar

@luba28 a nechcem aby mal ešte Facebook

4. aug 2020
avatar

@ivetka138 teraz to uz bez fb nejde, veď môže mat fb nemusi tam chodit,ani mat fotku...

4. aug 2020
avatar

@ivetka138 no moj sy ma fb,ale len aby mal messenger,,,nedalo sa inak ,,,,

4. aug 2020
avatar

@79viktoria79
@luba28 asi budem musieť tak spraviť ďakujem za radu

4. aug 2020