Ahojte potrebujem poradiť. Syn mal nainštalovaný messenger v mobile bez Facebooku a fungoval v pohode.Teraz mu vypísalo že platnosť vypršala.Ked mu ho znova nainštalujem a prihlásiť sa tak tam nemá žiadne konverzácie a ani sa mu nedá odosielať správy. Mojej mame to spravilo tiež ale tej to po znova nainštalovaní funguje. Ďakujem
@ivetka138 teraz to uz bez fb nejde, veď môže mat fb nemusi tam chodit,ani mat fotku...
4. aug 2020
ivetka138
autor@79viktoria79
@luba28 asi budem musieť tak spraviť ďakujem za radu
4. aug 2020
Uz sa neda bez fb ,,,,