Prosím vás neviete mi poradiť zaregistrovala som svoju babku ktorej prišla sms ale omylom ju vymazala a nestihla si pozrieť čas na kedy prísť ako to riešiť na cal centrum sa nedá dovolať. Ďakujem
Kde si ju zaregistrovala? Tam by som volala
cez stranku korona.gov cez overenie poziadavky - akurat ze autorizacne kody chodia stale neskoro
@ivetka138 ja keď som sa bola očkovať, išli sme kto prišiel, vôbec nesledovali čas. Nemusí to tak byt všade,ale ak nič iné nevymyslis, choďte tam v ten dátum, pripadne poviete co sa stalo. Pochybujerm, že by vás nevzali. Inak by som skúsila tu registráciu na testovanie, čím sa dostaneš k covid pasu.
Kam si ju objednala? Volaj priamo tam na linku sa nedovolas!!! Nemás šancu. Napíš stredisko, kuknem ti číslo. Ja som mamu tak riešila a odhasila priamo v očkovacom centre
Vyplnala si aj email? Chodi info aj na rmail. Vyskúšaj tam.