icon

Prosím vás neviete mi poradiť zaregistrovala som svoju babku ktorej prišla sms ale omylom ju vymazala a nestihla si pozrieť čas na kedy prísť ako to riešiť na cal centrum sa nedá dovolať. Ďakujem

avatar

Vyplnala si aj email? Chodi info aj na rmail. Vyskúšaj tam.

9. mar 2021
avatar

Kde si ju zaregistrovala? Tam by som volala

9. mar 2021
avatar

cez stranku korona.gov cez overenie poziadavky - akurat ze autorizacne kody chodia stale neskoro

9. mar 2021
avatar

@kacusik69 tam si pýta číslo Corona pas a ten nemá lebo sms vymazala

9. mar 2021
avatar

@deny81 email som začala zle,na ten kontakt v prípade potreby

9. mar 2021
avatar

@ivetka138 aha to mi nenapadlo

9. mar 2021
avatar

@ivetka138 ked bola babka niekdy registrovana na testovanie, tak pouzite kovid pas odtial, je jeden na jedno rodne cislo. Alebo potom len volat

9. mar 2021
avatar

@viestta nebola nikdy registrovaná a skúšam volať od rána tak uvidím či sa tam vôbec dovolam

9. mar 2021
avatar

@ivetka138 zaregistrujte ju na testovanie, dostanete ten istý covid pass, a na základe toho sa uz viete prihlásiť a pozriet sa na cas ockovania

9. mar 2021
avatar

@tunzal skúsim ďakujem

9. mar 2021
avatar

@tunzal nepusti ich na dalsiu registraciu, lebo uz je jej rodne cislo v systeme medzi objednanymi

9. mar 2021
avatar

@ivetka138 co vymazala bola zaregistrovanie na ockovanie alebo testovanie

9. mar 2021
avatar

@viestta ak hlada termin ockovania, co vymazali, tak na test si ju vie zaregistrovať. Ak to bol termin na test tak nie

9. mar 2021
avatar

@tunzal termín na očkovanie vieme že ide 16.3 ale nevieme čas

9. mar 2021
avatar

@ivetka138 zavolaj tam konkretne na miesto kde sa ma ist ockovat

9. mar 2021
avatar

@ivetka138 tak pohoda, cez korona.gov ju zaregistruj hocikde a na hocikedy na testovanie. Dostaneš v sms covid pass .... Potom sa prihlasis s tymi udajmi na korona gov, úprava zmena.... Tam uz uvidíš cas aj miesto očkovania, aj toho testovania, čo zároveň hneď aj vies zrušiť...

9. mar 2021
avatar

@ivetka138 ja keď som sa bola očkovať, išli sme kto prišiel, vôbec nesledovali čas. Nemusí to tak byt všade,ale ak nič iné nevymyslis, choďte tam v ten dátum, pripadne poviete co sa stalo. Pochybujerm, že by vás nevzali. Inak by som skúsila tu registráciu na testovanie, čím sa dostaneš k covid pasu.

9. mar 2021
avatar

Kam si ju objednala? Volaj priamo tam na linku sa nedovolas!!! Nemás šancu. Napíš stredisko, kuknem ti číslo. Ja som mamu tak riešila a odhasila priamo v očkovacom centre

9. mar 2021
avatar

@nadula01 prihlásila som ju do Nitry

9. mar 2021
avatar

@ivetka138 žiaľ som prešla Google a priamo číslo na vakcinacne centrum nikde neuvádzajú, skús zajtra ráno zavolať spojovatelom 037 / 6545 111 . Nech ťa prepoja. Ja som sa priamo dovolala do Námestovo, oni majú zverejnené číslo na webe. Skúsim ešte hľadať

9. mar 2021
avatar

@nadula01 veď to som nikde nenašla skúsim zajtra no toto ďakujem

9. mar 2021
avatar

@ivetka138 vieš čo, ešte skús im napisat na fcb ak máš, tam sú dosť aktívni čo vidím, aj ohľadom očkovania. Verím, že ti dokážu pomôcť. Inak je to zúfalé, že človek nevie zistiť ani dovolať sa na tu linku

9. mar 2021
avatar

@nadula01 to áno od rána tam volám a stále nič, veď uvidíme ako sa to dorieši

9. mar 2021
avatar

@ivetka138 ja som volala tri dni!!! Najdlhší hovor dvadsať minút, nikto nikdy nedvíha

9. mar 2021