Ahojte. Som tehotná, cca v 6.tyzdni som. V utorok idem k lekarovi na prve vysetrenie. Od piatka casto citim busenie srdca. Je to normalne? Mam tazke obdobie za sebou vela som stresovala atd. Ma to suvis? Dakujem
Ano aj ja som to mala picas tehu oredsa len aj krv rychlejsie pumpuje proste telo sa meni.
No na druhej strane, je to aj priznak stresu. Urcite to ale spomen dr
14. okt 2018
Ja som to mala tiez..skoncila.som.na internom...robili ekg KO,pre pripad krvnej zrazeniny
14. okt 2018
ahoj co ti povedali? Ja som v 7tt a tiez mi dost busi srdce v pondelok idem do poradne tak to hned spomeniem
31. jan 2019
ivett311
autor@cherry1981 že to je zo stresu, prešlo to potom
31. jan 2019
Áno môže, mne v každom tehu v začiatkoch bušilo srdce, proste telo sa ti mení. Ale aj tak sa porád s dr