icon

Ahojte. Som tehotná, cca v 6.tyzdni som. V utorok idem k lekarovi na prve vysetrenie. Od piatka casto citim busenie srdca. Je to normalne? Mam tazke obdobie za sebou vela som stresovala atd. Ma to suvis? Dakujem

avatar

Áno môže, mne v každom tehu v začiatkoch bušilo srdce, proste telo sa ti mení. Ale aj tak sa porád s dr

14. okt 2018
avatar

Ano aj ja som to mala picas tehu oredsa len aj krv rychlejsie pumpuje proste telo sa meni.
No na druhej strane, je to aj priznak stresu. Urcite to ale spomen dr

14. okt 2018
avatar

Ja som to mala tiez..skoncila.som.na internom...robili ekg KO,pre pripad krvnej zrazeniny

14. okt 2018
avatar

ahoj co ti povedali? Ja som v 7tt a tiez mi dost busi srdce v pondelok idem do poradne tak to hned spomeniem

31. jan 2019
avatar

@cherry1981 že to je zo stresu, prešlo to potom

31. jan 2019