Príspevky pre registrovaných používateľov sa ti nezobrazujú.
a uvidíš všetky príspevky!
ivianocka
23. nov 2018
Ahoj,najma bratislavcanky,google nepomohol.ako je to tento rok s korculovanim na hviezdoslavku a primacialnom?a river park?
Zobraz celú správu
ivianocka
20. nov 2018
Koníkarky. keďže vy viete viac ako google, obraciam sa na vás s netradičnou otázkou. samozrejme že som googlila, ale odpoveď na otázku som nenašla, iba to, že nie som sama, kto má ten problém. Mám sony xperia XA1. a keď mám odomknutú obrazovku vôbec sa mi nesťahuje horná lišta a už mi prestávajú fungovať aj spodné tlčítka domov a šípka. keď je obrazovka zamknutá, tak lišta sa stiahnuť dá. na mieste domčeka je ikona odomknúť a tá funguje bez problémov, takže pokazeným dotykom to nebude. žeby to bol softvér? ak áno, čo s tým. továrenské nastavenia dať vraj nepomohlo, to som vygooglila. skočila by som aj do servisu, ale teda, predpokladám, že sa musím odhlásiť z google účtu aj z fb a všetkého, čo tam mám, to po prvé. a po druhé, aj tak by mi dali továrenské nastavenia predpokladám, takže najprv skúšam tu, či náhodou niekto nepozná odpoveď.
Zobraz celú správu
ivianocka
19. nov 2018
Vyberam si novu kindle citacku. kedysi tu bola skupina na to zamerana, ale teraz ju nemozem najst. odporucite mi nejaky s podsvietenim, ale taku, kde si jas mozem upravovat sama ne robi sa to automaticky? lebo ju chcem ked uspavam deti, tak aby som ich neoslnila uplne:slight_smile:
Zobraz celú správu
ivianocka
14. nov 2018
-Segra,kto je znamenie byk?
-tato
-A strelec?
-Teta.
-A jednorožec?
-Mama.
Zobraz celú správu
ivianocka
8. apr 2018
Baby,mam atopicky exem a neznesiem na sebe silonky,take tie obycajne.mate nejaky tip,ktore by mohli byt fajn?hlavne k satam spolocenskym to potrebujem.
Zobraz celú správu
ivianocka
5. apr 2018
Včera uspával výnimočna tatinko a tak sa pýtam detí,ako boli spokojné s poskytnutými službami.
LE:ja špokojná nieee.
JA:prečo?
LE:Tatinko nemá mječko,fúúj.
Toto tatinko asi nevylepší:joy:
Zobraz celú správu