avatar
ivkgob založila diskusiu
20. jún 2026    

Ragády na prsníku: Ako zmierniť bolesť pri dojčení?

Zdravim vsetky mamicky! Mam 2 tyzdnove babatko ktore som rodila sekciou, v porodnici sme prikrmovali Nutrilonom. Zo zaciatku mi netieklo mliecko a nevedeli sme sa uplne prisat ale po prepusteni domov