Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri
ivleka
28. sep 2019
87 

MILUJEME LINDEX

Takto začala moja veta, keď som sa chcela zapojiť do testu na oblečenie. V podstate s touto značkou fungujeme už 6 rokov, odkedy sa narodila dcérka, pri nej a teraz aj pri drobcovi, na ktorom sa testovalo oblečenie. Vedeli sme, do čoho ideme, kde sú cena a kvalita za rovno.

Môj nákup smeroval do najbližšej predajne, ktorú máme vzdialenú 60 km a dosť často sa mi stáva, a to aj v tomto prípade, kde som prišla plná očakávaní, pretože som presne vedela čo chcem, avšak z veľkosti, ktorú nosí drobec, mali len tie kúsky, ktoré sme aj nakúpili. Takže veľakrát odchádzam sklamaná a nakoniec si všetko pekne objednám online. Na predajni už na mňa takto čakal aj objednaný balíček. Vždy využívam zľavy či online alebo na kartu More at Lindex.

Veľkostne však Lindex podľa nášho oblečenia nesedí, o jedno až dve veľkosti je väčšie, keďže drobec mal nedávno jeden rok a nosí stále veľkosť 80. Najviac sa však teším tomu, že oblečenie aj po niekoľkých vypratiach vyzerá stále použiteľne a je veľmi jednoduché ho predať, a tak posunúť inému dieťatku, ktoré ho ešte vynosí. Jediná vec, ktorá mi vadí, je tá, že vecičky nepatria do sušičky, aspoň ja som ich nikdy neskúšala dávať, keďže sa obávam straty na kvalite. Lindex oblečenie tvorí u nás 90 % z celkového šatníka, takže to všetko pekne pracne vešiam a žehlím.

Keďže drobec má od narodenia veľmi citlivú pokožku, stavili sme na túto značku oblečenia, kde všetci vieme o certifikáte GOTS, ktorú Lindex spĺňa, kde chráni životné prostredie, zamestnancov vo výrobe a samozrejme nás, konečných užívateľov. Jednoduchosť farieb a druhov a čisté línie mi vyhovujú asi najviac, keďže nájsť kúsok oblečenia bez gýču, rôznych rozprávkových postavičiek, je ťažké. Ale niekedy stiahnete aj po takýchto kúskoch, veď čo by človek nespravil pre radosť detskej dušičky. V Lindexe sa mi páči tá možnosť množstva kombinácií, od ponožiek až po čiapky a doladenia k staršiemu súrodencovi.

Oblečenie som vyberala podľa toho,, čo najviac drobec nosí a využíva.

Tepláková súprava s body s mačacím vzorom + body a ponožky

Vnútri  je jemné zateplenie, čiže presne vhodné na takéto jesenné nosenie. Najviac mi však vyhovuje vyhŕňanie patentov na rukávoch, nôžkach a brušku, vďaka tomu túto súpravu ponosíme o to dlhšie. Tieto mikinky majú zapínanie na chrbte, čo je pri drobcovi, ktorý je neustále v pohybe, na nezaplatenie, keďže väčšinu dňa vidím len jeho chrbát .Body je veľmi príjemné na dotyk a tie farby, jednoduché, jemné, ale neprehliadnuteľné. Páčia sa mi tie odstávajúce ušká, ktoré ho zabavili aspoň na chvíľku. K tejto súprave sme sa snažili farebne doladiť ponožky. Tu mi však nesedia veľkostne, kupovaná veľkosť 20/21, ktoré by nám mali sedieť, no sú však malé, vyzúvajú sa a tá jemná gumička ich nedrží na nôžke. Ale ruku na srdce, ktoré ponožky vydržia na nôžke viac ako päť minút.

Pyžamko

Najviac mi vždy učarovali detské a bábätkovské kúsky. Už ako tehuľka som nakupovala pre drobca pyžamká, ktoré nestratili svoj tvar ani po niekoľkých praniach. Takže naším ďalším testovaným kúskom bolo pyžamko, aj keď sme boli zvyknutí pri tých menších veľkostiach na ukončené nôžky a tohto som sa obávala asi najviac, takéto pyžamká nekupujem vôbec, pretože mám stále pocit, že mu bude zima, keďže ja som celoročný ponožkový typ 🙂 No opak je pravdou a nožičky boli príjemne teplučké. Išlo aj o kvalitu pyžamka, veľmi jemné na dotyk a tie farby - nádhera. Veľmi praktický je obojstranný zips, ktorý nám veľmi uľahčil nočné prebaľovanie a, samozrejme, celkovo obliekanie, keďže obliecť neposedné dieťa je boj, veď to poznáte 😀

Body s nápisom „BROTHER“

V neposlednom rade sme testovali body s nápisom „Brother“, keďže drobec ma staršiu sestru, nemohli sme ho tam nechať. Materiál je iný ako ostatné kúsky z Lindexu, je taký hrubší, ale veľmi jemný a zase ten čistý a jednoduchý vzor. Chýba mi podobný vzor vo väčším veľkostiach, aby som mohla obidvoch súrodencov doladiť.

Dúfam, že som touto recenziou pomohla aspoň jednej mamičke a naďalej zostávame Lindexovo pozitívni.

Ďakujeme Modrému koníku a Lindex za možnosť testovania. Užili sme si to. 

Lenka a Matej

#test_lindex2  #recenzia

Autor komentár zmazal

Začni písať komentár...

Odošli