Ahojte,chceme vybehnúť cez víkend na zelenú vodu s 20 mesačným dieťaťom,no ešte sme tam neboli .Chcela som sa spýtať kto tam teraz niekedy bol aká je voda .....vstup do vody.....
Ak myslíš Zelenú Vodu pri Novom meste, tak je tam nová piesočná pláž, pozvoľný vstup do vody, palmy, je tam aj bar, ihrisko pre deti,.. . Akože super to zrekonštruovali.
Našla som aj fotku, ale je 3 roky stará 🤣🫣
Fakt? Lebo par rokov nazad žaburina zakalená
ozaj, baby, ako to tam funguje, ak sa človek chce len okúpať? Ja som tam bola pred x rokmi, ale pod stanom. Teraz by sme sa tam chceli ísť s deckami okúpať
Oficiálne su 2 plaze na kazdu sa plati vstup, prva sa vola Beach Bar Zelena voda druha trochu ďalej po ceste je Pláž Koliba, obe maju piesok. Skuste pozriet na FB davaju vzdy aktualne info. Ale ta atmosfera.je neskutočná palmy, piesok,lehatka jak pri mori 🙂


tu sa pridám, nebola som roky na zelenej vode, no veľa ľudí si to chváli a tiež chceme cez víkend vybehnúť, že ako tam je, teda zaujíma má aj tá voda, okolie, atď..díky 😉