icon

Ahojte,chceme vybehnúť cez víkend na zelenú vodu s 20 mesačným dieťaťom,no ešte sme tam neboli .Chcela som sa spýtať kto tam teraz niekedy bol aká je voda .....vstup do vody.....

avatar

tu sa pridám, nebola som roky na zelenej vode, no veľa ľudí si to chváli a tiež chceme cez víkend vybehnúť, že ako tam je, teda zaujíma má aj tá voda, okolie, atď..díky 😉

Dnes o 05:43
avatar

Ak myslíš Zelenú Vodu pri Novom meste, tak je tam nová piesočná pláž, pozvoľný vstup do vody, palmy, je tam aj bar, ihrisko pre deti,.. . Akože super to zrekonštruovali.

Dnes o 06:17
avatar
@ewell13

Ak myslíš Zelenú Vodu pri Novom meste, tak je tam nová piesočná pláž, pozvoľný vstup do vody, palmy, je tam aj bar, ihrisko pre deti,.. . Akože super to zrekonštruovali.

@ewell13 a voda? nie je moc studená alebo moc špinavá?

Dnes o 06:20
avatar

Našla som aj fotku, ale je 3 roky stará 🤣🫣

Dnes o 06:30
avatar

@zuzacka16
My keď sme boli bola teplá aj čistá.

Dnes o 06:32
avatar

Fakt? Lebo par rokov nazad žaburina zakalená

Dnes o 06:35
avatar

ozaj, baby, ako to tam funguje, ak sa človek chce len okúpať? Ja som tam bola pred x rokmi, ale pod stanom. Teraz by sme sa tam chceli ísť s deckami okúpať

Dnes o 07:07
avatar
@abbies

ozaj, baby, ako to tam funguje, ak sa človek chce len okúpať? Ja som tam bola pred x rokmi, ale pod stanom. Teraz by sme sa tam chceli ísť s deckami okúpať

@abbies normálny si zaplatíš vstupné, neviem koľko je presne, kukni stránku..

Dnes o 07:10
avatar

Oficiálne su 2 plaze na kazdu sa plati vstup, prva sa vola Beach Bar Zelena voda druha trochu ďalej po ceste je Pláž Koliba, obe maju piesok. Skuste pozriet na FB davaju vzdy aktualne info. Ale ta atmosfera.je neskutočná palmy, piesok,lehatka jak pri mori 🙂

Dnes o 07:19
avatar
@ewell13

Našla som aj fotku, ale je 3 roky stará 🤣🫣

@katuskapd prosím a ktorá je tá pláž, kde je aj tá húpačka, čo dávala
@ewell13 ?

Dnes o 07:25
avatar
@zuzacka16

@katuskapd prosím a ktorá je tá pláž, kde je aj tá húpačka, čo dávala
@ewell13 ?

@zuzacka16 ta prva Beach Bar,ale neviem ci ju opravili lebo.minuly rok bola taka osarpaba,takze neviem ci je este tam.

Dnes o 07:41