iwettka13
26. apr 2014
Košíky-moja záľuba🙂
iwettka13
autor@kajuska1601 ďakujem 🙂
28. máj 2014
krasne 🙂 ako prosim ta robíš vrchnaky? maš nejaky fotopostup alebo link? niečo fakt jednoduche 🙂
28. máj 2014
wau, to je vsetko z papiera plus servitkovanie?nadhera
18. jún 2014
Nadhera ako to robite?je to tazke?je to fakt uzasne...
14. sep 2014






























































zlate ruky 🙂