icon
11 / 62
avatar

ako robíš toto veko?
inak krásne výrobky 🙂

18. jún 2014
avatar

@magimary ďakujem🙂veko robím tým štýlom,ako sa robia napr.fotorámiky.

18. jún 2014
avatar

@iwettka13 čiže na kruhovom kartonovom základe "prepletáš" sploštené ruličky?
necháš si konce otvorené a tie opletieš smerom dolu ako klasické košíky?

18. jún 2014