Cybex Pallas 2-Fix pre oboch
My mame pre oboch Romer KidFix XP a max spokojnost.... A presne tu ciernu 🙂
Ja by som sla do cybexky. A aj pojdeme ked podrastieme
Ked tak ta prva s pultikom. Tie ostatne este nie su pre tak male dietatko. My mame tu 3 Cybex sedacku. Syn mal cca 4 roky ked sme ju kupovali.
My mame cybex a som velmi spokojná, používame ju od 1,5😉
Aktualne riesime rovnaky problem, no ja som riesila z concord transformer ci tranfporter ci jak sa vola a medzi romer kidfix xp , u mna vyhrala romer, pride mi omnoho pevnejsia a celkovo mi je akosi blizsia, inak mame aj romer xstensfix nieco podobne ako je teraz advantanfix a max spokojnost ak by bola nahodou ta kidfix este pre synatora velka, mozem len odporucit a to ma nasa 3 roky
@aduska55
@mianpa
@terezka2012
@tryromy dakujem, vyberala som podľa tohto
@katy2 http://www.test-autosedaciek.eu/2015/
@iwky jasne ze pre stariu urcite nie pultikovu, pultik sa aj tak moze pouzivat len do 18 kg, vsak som ti pisala v skupine ;)



My sme 2,5rocnemu kupili Romer Kidfix Xp a veľká spokojnost