V akom pomere uvarit slovensku ryzu? Este som nerobila, varite to ako cestovinu, alebo dusite ako ryzu?
tarhoňu si už robila?
Najprv si O pražíme cibulku ale nie do hneda len trocha a potom dam ryzu s vodou tak 1cm nad ryzov a prikryjem . Ked uz pucne tak ju treba castejsie premiesat nech neprihory voda sa vypari a ryza sa uvari 🙂
Blba otázka
Aký je rozdiel medzi tou sk ryžou a ryžou?? Kedze postup tu píšete ako na normálnu ryžu 🤔
@nniikiitaa slov.ryza su cestoviny
Ja to varím presne ako tarhoňu 🙂
slovensku ryzu robim ako cestovinu...tarhonu ,najprv oprazim na oleji,zalejem vodou a vari kym sa voda neodpari sama
@nniikiitaa kazdy ma svoj postup...sl ryza je v podstate cestovina
Ahaaa
Diki
Mne sa osvedosvedil jeden recept na tarhonu a tak robim aj slovensku ryzu.Oprazit do hneda,mozes aj na cibulke,datdat na jeden pohar cestoviny dva pohare vody,osolit nechat zovriet a 15 min na najmensom horaku na uplne slabom ohni dusit.A potom zakryte este na ttplom vypnutom horaku nechat dalsich 15 min.
Dusim ako ryzu. Najprv oprazim na troske oleja, potom zalejem vodou, sol, vegeta......