...od dnes uz len 20 dni 🙂)) ani neviem ako rychlo to ubehlo...uz sa neviem dockat ako bude vypadat nas chlapcek ale zaroven sa bojim porodu :/
iwusa14
autor...tak budem drzat palceky 🙂 , nech je mala Sofinka zdravucka 🙂
21. dec 2010
porodu sa neboj, velmi sa tes a pocuvaj vsetkych naokolo.. mysli na to, ze zachvilku to prejde a budes mat malinkeho pre sebe.. hlavne sa veeeelmi tes a mysli pozitivne, hned ako vyjde von, vsetka bolest ustane 😉
29. dec 2010
tak to sme dve 🙂