Tak dnes sme sa konecne rozhodli ako sa bude volat maly, bude Tobias 🙂))))
iwusa14
autor...dakujem 🙂 ..aj nam sa to meno veeeeeelmi pacilo ale este sme mali aj Samuel a David, no vyhral to Tobias...a najviac nas potesil doktor ked povedal, ze mame chlapceka lebo chlapceka sme velmi chceli 🙂
19. nov 2010
Krásne meno...a gratulujém k chlapčekovi..🙂
20. nov 2010
iwusa14
autor....dakujeme 🙂 aj ja gratulujem k dvojickam 🙂
20. nov 2010
🙂 krásné...jsem měla vymyšlené pro chlapečka 🙂