Mamičky viete mi niektorá poradiť SLIM práčku so sušičkou ? Na osobitne nemám miesto. Ďakujem
Ani keby si ich dala na seba?
Ani, lebo sušička sa nevyrába SLIM.
Myslim ze ani pracka so susickou sa nevyraba v slim verzii. Ono ked si vezmes ze ta mensia pracka moze byt na cca 4 (max 5) kg pradla, tak tieto kombi spotrebice potom nevedia vysusit plnu pracku pradla. Takze nejaky velky vyznam by to nemalo.
Nemas ani nejaku skrinu na chodbe... kde by si dala susicku? Staci elektrika, nic viac.
kamoska ma susicku v spalni, tiez nemali kam dat.
@jagajaga ja mma inak taku uzsiu susicku ale do hlbky uzsiu http://www.bekoshop.sk/index.php?route=product/... a mame ju v stavanej skrini na chodbe
Vyraba sa slim pracka so susickou my sme ju spočiatku chceli
Lebo my sme tiež mali zo začiatku na chodbe, len 2 h hučanie počúvať, a je v spálni
2v1 sa nikdy neoplati kupit, v hocijakom sortimente
Ďakujem, sušička pôjde do skrine. To ma vôbec nenapadlo

Spytaj sa v skupine Samsung 😉