icon

Ako to je s tym casom ked sa rano zobudim a bude 5 tak kolko vlastne budw 4hodiny ci 6hodin?

avatar
24. okt 2015
avatar

4 posuva sa cas dozadu

24. okt 2015
avatar

4 😀 bieda je to tento krat 😀

24. okt 2015
avatar

Posúva sa o hodinu späť. Čiže z tretej na druhú😠

24. okt 2015
avatar

Len 4, kludne spi dalej 😃

24. okt 2015
avatar

Meni sa z 3 na 2 hodinu o hodku dozadu

24. okt 2015
avatar

Nezavidim tym co maju nocnu 😉

24. okt 2015
avatar

Budeme spať o hodinu dlhšie. To ale znamená, že najmenší bude strašiť nie o šiestej, ale už o piatej 😀

24. okt 2015