Poradte nejaky jednoduchy typicky kolacik na velku noc baranceka nehrozi nemam formu som v zahranici tak aby som to zvladla aj z tunajsich surovin 😊
judase alebo mazanec. Receptov je na nete kopa.
20. mar 2016
jahodka_michaela
autor@zita19 toto ani nepoznam :D
20. mar 2016
u nas okrem baranceka musia byt vzdy zltkove rezy, mozno poznas, velmi jednoduche.
20. mar 2016
jahodka_michaela
autor@simonet robievali to doma ale recept musim vygooglit ale paxia sa mi tieto v tvare srdiecok skoda ze mi muz vyhodil pri baleni vserky formicky zw naco ... :😕
20. mar 2016
@simonet no az take jednoduche niesu teda. Mne sa ta poleva uz viackrat nepodarila 😀
20. mar 2016
@silvinkabb vazne, a co sa na nej da vlastne pokazit? 😀
20. mar 2016
@simonet napriklad ze zmizne?
20. mar 2016

Zltkove rezy...?? Aspon pre nas