icon

Poradte nejaky jednoduchy typicky kolacik na velku noc baranceka nehrozi nemam formu som v zahranici tak aby som to zvladla aj z tunajsich surovin 😊

avatar

Zltkove rezy...?? Aspon pre nas

20. mar 2016
avatar

judase alebo mazanec. Receptov je na nete kopa.

20. mar 2016
avatar

@zita19 toto ani nepoznam :D

20. mar 2016
avatar

u nas okrem baranceka musia byt vzdy zltkove rezy, mozno poznas, velmi jednoduche.

20. mar 2016
avatar

@simonet robievali to doma ale recept musim vygooglit ale paxia sa mi tieto v tvare srdiecok skoda ze mi muz vyhodil pri baleni vserky formicky zw naco ... :😕

20. mar 2016
avatar

@simonet no az take jednoduche niesu teda. Mne sa ta poleva uz viackrat nepodarila 😀

20. mar 2016
avatar

@silvinkabb vazne, a co sa na nej da vlastne pokazit? 😀

20. mar 2016
avatar

@simonet napriklad ze zmizne?

20. mar 2016