Ahojte,chcem sa opýtať,žiadali sme o prispevok na vyššiu splatku hypotéky,podali sme žiadosť do konca júla.V auguste sme ešte dokladali nejaké papiere.Neviete ci príde vyrozumenie nejaké,či nám to uznali,alebo kedy príde prvý prispevok?Dakujem
Ja som tiež podávala v júli a nič zatiaľ.
20. sep 2024
Ak ste podávali v júli, zjavne vám niečo chýbalo. Vyplacalo sa v auguste. Treba niečo doložiť alebo vám to zamietli
20. sep 2024
Nedali nam vediet, hned prislo na ucet
20. sep 2024
A keď treba niečo doložiť, tak dajú vedieť? Alebo len zamietnu?
20. sep 2024
Maju na to 60 dni, rozhodnutie nepride, rovno peniaze na ucet.
20. sep 2024
Teraz mi prišli peniaze a vyzerá to tak, že je to za dva mesiace naraz.
25. sep 2024
Nechodí rozhodnutie keď to uznajú