• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
Príspevky pre registrovaných používateľov sa ti nezobrazujú.
a uvidíš všetky príspevky!
jaja9891
5. sep 2017 Čítané 34x

    Vďaka spoločnosti Nestlé sme mali možnosť s mojim synčekom vyskúšať a otestovať mliečko Beba Optipro Comfort 3.

    Naše prvé stretnutie s mliečkom Beba bolo, neviem či bohužiaľ alebo našťastie, už v pôrodnici. Po vymodlenom tehotenstve prišiel na svet náš krásny, zdravý chlapček. Ako každá mamička som bola presvedčená, že ja budem kojiť naplno a bez problémov, veď je to predsa také prirodzené a správne a najlepšie pre moje dieťatko.

Avšak....“človek mieni a Pán Boh mení“

    Po náročnom pôrode sa mi nie a nie rozbehnúť mliečko, taktiež podpora dojčenia v nemocnici bola veľmi slabá, no dieťatko bolo hladné, a tak ho v pôrodnici dokrmovali mliečkom Beba HA 1, maličký sa krásne prisával, tak som natešene dúfala, že doma sa to rozbehne...vyskúšala som všeličo... no malý neprospieval, a tak som zvolila kombináciu dojčenia a dokrmovania mliečkom Beba HA 1. Malý konečne prestal byť neustále hladný, neplačkal, pekne spinkal a bruško ho nebolelo. Neskôr sa zistilo, že mal prirastenú uzdičku pod jazýčkom, a to nám komplikovalo dojčenie, neskôr už „len“ odsávanie materského mliečka, kým sa synček neodstavil sám.  Zvolila som hypoalergénne mliečko, keďže ja sama som silná atopička.

    Ako malý rástol, „rástlo“ s ním aj mliečko, prešli sme na Bebu HA 2. Synček dovŕšil 11 mesiacov a od ukončeného 10. mesiaca som sa rozhodla vyskúšať mliečko Beba OPTIPRO Comfort 3, v tom čase som sa zapojila do testovania tohto mliečka a hurá, vybrali si nás. Nikdy som ani neuvažovala o zmene značky, keďže od narodenia sme nemali žiadny problém a mliečko tejto značky nám sadlo na 1x.

            Ako každá mamička chcem pre synčeka to najlepšie  a hoci mi nebolo dopriate dlhšie kojiť, vybrala som si správne, synček našťastie od narodenia nemal žiadny problém s bruškom, s kakaním či prdíkmi, mliečko mu vždy chutilo, zasýtilo jeho hladné bruško a malý mi prospieva a rastie jedna radosť.

    Beba OPTIPRO Comfort 3 od Nestlé, ako prvý výrobca dojčenskej výživy, sa snaží svojim zložením čo najviac podobať  materskému mlieku, obsahuje bielkoviny podľa vzoru materského mlieka, vitamíny a minerály, ktoré vyhovujú nutričným potrebám dieťatka. Taktiež obsahuje probiotické baktérie L. reuteri, ktoré sa prirodzene vyskytujú v materskom mlieku. Podporuje imunitu dieťatka obsahom vitamínov A, C, D a minerálov ako selén a zinok, taktiež obsahuje aj kys. alfa-linolénovú, potrebnú pre normálny vývoj mozgu.

A na záver musím oceniť aj balenie mliečok Beba, plechovka je dobre chránená pred vzduchom a vlhkosťou, je recyklovateľná a odmerka sa dá pri príprave mliečka krásne o rám v plechovke zarovnať, a tak je dávkovanie presné. Priehľadné viečko umožňuje kontrolovať stav zostávajúceho mliečka.

Dobrú chuť drobčekovia!

Čítaj celý článok