icon

Ahojte. Vyuzili ste na objednanke vyletov na dovolenke aplikaciu/stranku "Get Your Guide"? Vylety, co ponuka cestovka, mi nevyhovuju. Tam som nasla fajn aj s dobrymi recenziami. Tak ci sa tomu da verit

avatar

Boli sme viac krat , v rime,Portugalsku, sardinia ,a vsetko ok

Dnes o 14:19
avatar

Áno, v Egypte a nie raz.

Dnes o 14:22
avatar
@hermionazlesa

Boli sme viac krat , v rime,Portugalsku, sardinia ,a vsetko ok

@hermionazlesa Ďakujem

Dnes o 14:22
avatar
@maca1984

Áno, v Egypte a nie raz.

@maca1984 Ďakujem

Dnes o 14:22
avatar

Ja chodim len cez nich alebo Viator. Su seriozni dokonca mozes do urcite terminu aj stornovat. To by som sa nebala. Len treba pocitat s tym, ze vyklad je v anglictine a treba rozumiet. Len davaj pozor, ze kde je meeting point, lebo nie vzdy je vyzdvihnutie v hoteli.

Dnes o 14:52
avatar
@muchotrafka298

Ja chodim len cez nich alebo Viator. Su seriozni dokonca mozes do urcite terminu aj stornovat. To by som sa nebala. Len treba pocitat s tym, ze vyklad je v anglictine a treba rozumiet. Len davaj pozor, ze kde je meeting point, lebo nie vzdy je vyzdvihnutie v hoteli.

@muchotrafka298 Áno...to som pozrela. Jeden z vyletov mame meeting points inde. Mám výlety, kde nemám výklad. Jedno len prepravu. A druhú výlet loďou. Čiže to by som mala zvládnuť aj s mojou úrovňou angličtiny B1-B2.

Dnes o 14:56
avatar
@jajanka2211

@muchotrafka298 Áno...to som pozrela. Jeden z vyletov mame meeting points inde. Mám výlety, kde nemám výklad. Jedno len prepravu. A druhú výlet loďou. Čiže to by som mala zvládnuť aj s mojou úrovňou angličtiny B1-B2.

@jajanka2211 to urcite ano. Stacia zaklady, ze by si rozumela kam idete, kedy.

Dnes o 14:59
avatar

Pred mesiacom sme boli v Neapole a šli sme s nimi na výlet, všetko super.

Dnes o 15:51
avatar

Áno viac krát všetko na jednotku

Dnes o 18:04