Baby, ake su teraz príznaky korony, dcéra kašle, a slabá je... spravím jej test, ked prídem z práce ...
@ifka1411 druhý deň sa sťažuje na slabosť .. kašeľ je uz dlhšie
@jakubjakovae prejavy su vsetky možne od hnaciek,respiroinfektu az po konjuktivitidy....ries priznaky choroby a nie zbytocne testovanie
kasel, horucka a bolest tela a slabost.
Mám ja dcéra mala iba únavu a slabosť....pozitívny test na 2 den
Mňa začalo škrabať v krku a únava
Ja som pozitivna, zacalo a aj pokracuje to "len" nadchou.
Svokra teraz crevne problemy mala. Svokor vysoky tlak a trochu kasel. Obaja teplotu. Svagor mal nadchu, bolest hrdla a tiez crevne problemy. Teplotu nemal. Cize kazdy nieco uplne ine.
Dverí priateľ teraz mal mal 2 dní hnačky a vracal na 3 deň už mu nič nebolo myslel že viróza zo srandy spravil test nikto od neho nechytil
nemusí to byť hneď korona, teraz kolujú všetky možné choroby, najlepšie deň, dva počkať, či sa neobjavia iné príznaky, ale test samozrejme spraviť môžete