icon
1 / 1
avatar
5. mar 2026
avatar

Mali sme jazvecika- krizenca. Zamladi sa tvaril, ze je hluchy, na starobu uz naozaj bol 😁🥺🐕

5. mar 2026
avatar

Ja milujem jazvečíky ♥️♥️♥️♥️♥️presne pre ten ich nezainteresovaný pohľad ,sú vždy akože "nad vecou " 😄

5. mar 2026
avatar

Vhodne aj do bytu?

5. mar 2026
avatar

Akoby by si písala o našom 🙂 Ale aj tak ho všetci veľmi ľúbime 🙂

5. mar 2026