Mali sme jazvecika- krizenca. Zamladi sa tvaril, ze je hluchy, na starobu uz naozaj bol 😁🥺🐕
5. mar 2026
Ja milujem jazvečíky ♥️♥️♥️♥️♥️presne pre ten ich nezainteresovaný pohľad ,sú vždy akože "nad vecou " 😄
5. mar 2026
Vhodne aj do bytu?
5. mar 2026
Akoby by si písala o našom 🙂 Ale aj tak ho všetci veľmi ľúbime 🙂
5. mar 2026

😁