Ahojte dievčatá, chcem sa spýtať kedy ste išli von /na svoj vlastný dvor/ s deťmi keď mali kiahne.
Po tyzdni. Kiahne maju byt v teple a zasa ked uz su chrasty nema sa ist na slnko. Tak to bol dlllhy cas
Dcéra je 9 deň a cez víkend by som už na chvíľku chcela 😅
6 dní ale bolo teplo. Teraz je chladno
@jana455 kľudne môžeš aj dnes.
pokym nemala odpadnute chrasty a urcite nie na slnko
Ďakujem dievčatá ❤️🍀
Toto som sa pytala nasej doktorky a ta vravela, ze na uzavrety dvor kludne, ze takato teplota je uplne ok.
Nas nemal na tvari ani jednu, ostatne schovane pod obleckom a chodili sme.
Starsi, ked nemal teplotu..mensi chodil stale- nemal vobec teplotu.
Asi po 6 dnoch. Bolo to v lete. Ale ono mali zopar pupacikov. A teplotu nemali
Mali v lete a na dvor do chladku chodili vždy...Len teraz je zima nepustila by dom kým sa robia nové...
Dlhe oblecko siltovka alebo klobuk. A chodte von
Mala v sept 2 roky dozadu aj ja.Stale sme boli na dvore ale nie na slnku od 1 dňa.
Nové sa nerobia už niekoľko dní a našťastie ich ani nemá veľa a ani veľké…na tváričke len zopár malinkých chrastičiek
po 7 dňoch...