Ahojte potrebovala by som nejaké info ohľadom doplnkového pedagogického štúdia v Dubnici nad Váhom. Dík
jana657
autorakou formou to prebieha, teda ako časovo to vychádza, pozerala som rozvrh a videla som len február, marec a nič viac
21. mar 2014
jana657
autorplánujem od septembra, malá bude mať dva roky, tak hádam to nejako zmáknem
21. mar 2014
Prebieha to piatky a vikendy. Piatky uz od jednej a soboty cele dni. Skusky si potom hadzu ako chcu. Ak ma kto varovat nebude problem...
21. mar 2014
jana657
autordakujem
22. mar 2014
co by si potrebovala vedieť?