icon
1 / 1
avatar
Autor komentár zmazal
avatar

Debiliny riesia (napr. nova hymna) a taketo zakladne veci, ktore maju byt v nasom storoci, v dobe elektronickej, uplne samozrejme nie...uz si tu v tejto krajine pripadam ako v nejakej rozvojovej krajine

Odpovedz
2. jan 2025
avatar

@smejo111 uz som to tyzden pred koncom roka zahlaidla a este aj na silvestra mi pre istotu poslali, vsetko co fungovalo, zrazu nefunguje

Odpovedz
2. jan 2025
avatar

Matovičovi sa smiali,že nevedel zmanažovať koronu a títo tupci sa vracajú do doby kamennej🤦‍♀️
lebo nevedia zmanazovať erecepty🤦‍♀️
Nie som volič ani fanynka Matovica btw…

Odpovedz
2. jan 2025
avatar

@21914477 ani ja nie som zďaleka fanynka matovica a jeho vládnutie bolo fakt zúfalé.. o to viac ma šokuje, že to čo jemu denne vyčítali a viedli sa siahodlhé diskusie aký je neschopný, dnes chyby koalície nevidia a nevyjadruju sa k nim akoby ani neboli - poprípade si nájdu nejaké ospravedlnenie.. je to šialené..

Odpovedz
2. jan 2025
avatar

@jana_eyre_2 ja sa snazim diania okolo mna filtrovat aj ked citam na toto vsetko potlesky, ano je to sialene, ale neboj, my inteligentnejsi to nejako zvladneme.

Odpovedz
2. jan 2025
avatar

jop, mne uz z appky zmizol opakovany recept, ktory mi mal platit do aprila...

Odpovedz
2. jan 2025
avatar

@jana_eyre_2 mna by zaujímalo čím rozmyšlali ked toto dávali do platnosti , nemá obdobu .. máš čas aj všetko sa trepat po papierovy recept , že si niektoré lieky plne hradime sme si zvykli žial aj že odvody zdravotne išli hore lebo musia údajne

Odpovedz
2. jan 2025
avatar

@jana_eyre_2 a hadaj ake ospravedlnenie si najdu pre svojich voličov? Vieš? No predsa to Radičová,Ódor 🤣

Odpovedz
2. jan 2025
avatar

@sara07 ale zbytocne tu dookola vypisovat, treba konat, vzdy to vravim, musime sa spamatat a konat a ked to nejde v dobrom, musi po zlom.

Odpovedz
2. jan 2025
avatar

@lizatko1009 veľmi dúfam, že máš pravdu a zvládneme..

@21914477 jasné, to je presne ich odpoveď.... A potom nejaké plackanie že im liberáli robia zle a sťažujú život...

Odpovedz
2. jan 2025
avatar

Ja stále nechápem,že ešte nie sme státisíce v uliciach a nemáme zorganizovaný celoštátny štrajk...

Odpovedz
2. jan 2025
avatar

@janinah to je ďalšia vec čo ma mrzí a udivuje... Že už ja čo nemá rada davy absolvovala protesty napriek skorému vstavaniu, napriek deťom - ako je možné že ich je tak málo....

Odpovedz
2. jan 2025
avatar

@janinah Štrajk by mal byť 10.1 o 17-tej.Ja idem znova s dcérou z TN,len som nezahliadla kde to bude v BA,musím zistiť.

Odpovedz
2. jan 2025
avatar
Autor komentár zmazal
avatar

Zajtra je protest a dalsi bude 10.1. https://m.facebook.com/MierUkrajine/

Odpovedz
2. jan 2025
avatar

Hlavne,ze mame vynovenu hymnu. Tato vlada je jeden obrovsky grc

Odpovedz
2. jan 2025
avatar

@21914477 Keby teraz dosla korona,tak by mali riedke kako v NRSR od prveho po posledneho. To boli len take silacke reci spoza telky na gauci v papuciach. Rozdiel je v tom,ze volici Matovica si aspon priznali,ze boli blbi,ked ho zvolili,kdezto tato Ficova "inteligencia" to nepripusti nikdy. Ale Matovicov rodicovsky bonus brali plnym priehrstim,vtedy nekricali,ze ho nechcu. Teraz budu radsej v tichosti po papierove recepty chodit,len aby si nemuseli priznat,ze pri volbach sliapli do 💩.

Odpovedz
2. jan 2025
avatar

@iwesska na to si ako prišla, že voliči Matoviča si aspoň priznali, že boli blbi, keď ho zvolili ? 😀
Škoda, že mudrlanti ficiaka nezvolili pred koronou, ten by ľuďom vieš čo dal .....

Odpovedz
2. jan 2025
avatar

@barlenka ja som tiez videla viac ludi ktori si to priznali tu ci na fb. Aj v realnom zivote. Ja sama som ho volila,chvilu to lutovala. Ale teraz by som ho asi mala radsej vo vlade nez toto. On je sice blazon,nevie sa spravat ale vzdy lepsie nez toto co tu mame teraz

Odpovedz
2. jan 2025
avatar

@petulda333 je zaujímavé ako si do neho obtierajú papuľu, znevažujú .... ale nikto s nim do diskusie nejde. Boľševici ho v každej tlačovke spomínajú, vedia že hovorí pravdu a má dôkazy.
Ten, čo o ňom začal rozprávať ako o bláznovi - Fedorko Falšík, je už v pekle. Dobre sa zabával na tom, ako mu jeho bludy smeroovce žerú. Však museli niečo vymyslieť.

Na "pána prezidenta" povedal čo povedal (teda pravdu o tangáčoch), ale keby mne bure... útočil na rodinu, tesne pred voľbami vytiahol klamstvo o kaštieli, jeho žene ..... povedala by som mu aj iné veci .

Fakt ma zaujíma relevantný dôkaz, že je blázon. Pár krát som ho sledovala, od kedy vstúpil do politiky je stále rovnaký.

Odpovedz
2. jan 2025
avatar

@barlenka pre mna blazon je tym,ako sa sprava,nevie sa chovat,ale ano,bol taky aj predtym. Keby sa choval inak,nemusela by jeho vlada skoncit skor. A mozno by aj tieto volby dopadli inak. Ktovie.. no toto je to najhorsie co moze byt

Odpovedz
2. jan 2025
avatar

@barlenka Tak bavila som sa v mojom okoli s ludmi,aj fora som citala. Mozno nie vsetci to priznali az takto priamo,ale otvorene hovorili,ze ich sklamal. Tu sa toho nikdy nedockame.

Odpovedz
2. jan 2025
avatar

@petulda333
pre mňa je bláznov veľa ľudí a viem presne pomenovať prečo

Vláda Matoviča skončila podľa teba že sa nevie chovať ? - videla si aspoň jedno zasadnutie vlády čo vystrájal najskôr Kollár, po tom čo obvinili Pčolinského a Sulík, po tom čo Haščák zatlačil na SaS ? Nájdi si záznamy.

Teraz je to najlepšie čo si Slováci zaslúžia - obvinení a obžalovaní poslanci, ktorí si upravili trestný zákon, alkoholici, feťáci vo vláde 😀 a prezident .....

Odpovedz
2. jan 2025
avatar

@iwesska máš pravdu sklamal, dôchodcov, mladé rodiny ....😀

Odpovedz
2. jan 2025
avatar

@barlenka nie je to len kvoli tomu a ani netvrdim,ze nik iny nevystraja a pod. Nechce sa mi vsetko rozpisovat. Len,ze si to dost aj tymto u ludi posral. Ano,mame co si zasluzime. Ich volici ale spokojni

Odpovedz
2. jan 2025
avatar

@iwesska a co si mala z matelovho bonusu, ked to co dal rodicom, vzial obciam a zaplatila si to v dani za nehn. 🏠Dobre sa rozdavalo, ked vedel, ze to niekto po nom urovna

Odpovedz
3. jan 2025
avatar

@ahhola to je porovnateľné suma?

Odpovedz
3. jan 2025
avatar

@ahhola hej, lepšie sa rozdáva na platy a renty dnešnej koalície.. nikto nič neurovanava..

Odpovedz
3. jan 2025
avatar

@ahhola splietaš obce s daňovým bonusom čo spolu absolútne nesúvisí.
Verím, že máš prehľad o tom ako obce a mestá hospodárili, teda aspoň v tvojom meste, obci. Tento prehľad musí byť na každej stránke mesta, obce, alebo ti ho musia na požiadanie ukázať. Za predpokladu, že sa vyznáš v číslach a o dianie sa zaujímaš, tak vieš ako obce, mestá šafária.

Verím, že si tak šikovná, že si túto verejne dostupnú informáciu na stránke ministerstva financií overíš aj je porozumieš, pretože tvoj výraz "niekto po nom urovna" je len blud

2020 - 2023 : 4 krízy: pandémia, energokríza, vojna u suseda, dvojciferná inflácia
Priemerný ročný deficit: 4,5 mld. EUR
Nárast dlhu: +8 %

2024 : Krízy odzneli, ceny energii sa ustálili, inflácia sa dostala na želanú úroveň okolo 2%.
Hotovostný deficit k 25.6.2024 : 4,7 mld. EUR
Plánovaný deficit na rok 2024: 7,8 mld. EUR
Nárast dlhu : +11,8 %

VÝSLEDOK : Smer-SD nevie hospodáriť s peniazmi občanov.
Smer-SD nemá krízy, škrtá ľuďom zdravotné a sociálne benefity a výrazne viac zadlžuje občanov Slovenska!

zdroj : stránka Ministerstva financií

Odpovedz
3. jan 2025
avatar

@jana_eyre_2 ja by som bežným ľuďom nedala ani najesť nie ešte lieky

Odpovedz
25. mar 2025