to je krás
14. mar 2014
Super..!dokonalý!
15. mar 2014
naaadhera..
16. mar 2014
janabanc
autor@laminatorka napiste spravu,dakujem
18. mar 2014
prosím ťa z akej vlny si to robila? krásna
18. mar 2014
@janabanc tento farebnýýýýýýýýýýýýýýýýýýý
18. mar 2014
Prekrasny!
20. mar 2014
úplne nádberný svetrík ... a úplne jednoduchý ... perfektná kombinácia ... a pre mňa motivácia ... 🙂
20. mar 2014
nemam slov, nadherny
26. mar 2014
wau mohli by ste mi napisat z akej vlny ste to robili? dakujem
20. apr 2014
krasa, mam doma aky hacik je najvhodnejsi? dakujem
3. okt 2014
prosím Vás, akú ste mali cca spotrebu vlny na svetrík? Díky za info.
9. nov 2014
krásny..aká je to vlna?
21. aug 2015

ten svetrik je krasny...to je Tvoja praca?