cez ružové okuliare😎
http://zephyr.sk/
Ja mám z Ali už dlho sú super aj kvalita
A dali ste si zmerat filter?
@elfka.elfka 🖒🖒🖒vtipnaaaaa😂😂😂😂
A zephyr nahodou nie je ali??😂
@veeya praveze by ma to zaujimalo.. videla som reportaz z ciny, ze je to tak zanedbatelna polozka, ze ten filter davaju aj na fejky... a v optike vraj zmeraju zadarmo
@elfka.elfka neviem ci ma odsudis, ale ja ich nosim fakt len sporadicky- v aute nie, len ked idem napr na postu alebo tak takze denne nosenie asi 20 min... takze ma uv nezaujima.
Teraz budem zla😉
@veeya tuto stranku neriesim. Len mi zostal v hlave ten dokument a ja som to este netestovala. Ked si vsimnes tak na tej stranke na niektorych okuliaroch maju oznacenie o uv ochrane..
@elfka.elfka oznacenie mat mozu 🙂
A veríte meraniu v optike???



Mam ich, nie zo zephyr ale z ALI 😂😂😂