Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri
  Príspevky pre registrovaných používateľov sa ti nezobrazujú.

  Dostanem sa na Pajštún aj s kočíkom?...alebo radšej nosič? Chceme ísť z Borinky. Ďakujem 😊

  Ahojte...ako prosím robíte takýto špenát?muž mi toto doniesol, lebo iný nemali. Prosím postup..ďakujem

  Dievčatá, čo šijete rúška, predávate ich aj tu v bazáre? Nenašla som...vďaka

  Nepredáva niekto plášte, alebo celé zadné kolesá na kočík casualpay4. Tu v bazáre boli, no som to prešvihla. 🤦🏻‍♀️Potrebujem súrne.
  Ďakujem.

  Dajú sa pridať do bazáru aj výživové doplnky pre tehotné a na podporu kojenia? Dostala som jedno balenie v porodnici v balíku, keď sme odchádzali a ja ich nevyužijem.
  Nenašla som kategóriu...ďakujem.

  ..asi pred rokom tu niektorá mamička písala o tom, že zbiera hliníkové vrchnáky z jogurtov, smotany..no proste zo všetkého, čo má taký vrchnák. Už si nepamatám koli čomu. Či pre niekoho tak ako sa zbierajú vrchnáky z pet fliaš, alebo sa súťažilo u nich v škole, koli triedeniu odpadu, alebo také niečo. No nespomeniem si. Ja som ich vtedy aj začala odkladať, no potom som sa už k tomu nedostala. Odkladám ich však doteraz...keby aj nie koli zbierke, ale koli triedeniu odpadu. To viečko je hliník. Doma triedime všetko a už mi nedá hodiť ten vrchnák len tak do koša.
  Keby ste si však niektorá spomenuli, kto ich pred tým rokom potreboval (možno zbierajú stále), tak mi prosím dajte vedieť, alebo dotyčná nech sa ozve. Mám ich plnú tašku. Ďakujem.

  Používate tieto formičky? Aké cesto je najvhodnejšie? Raz som skúšala do nich plniť, no vo vode sa niektoré začali otvárat. Odradilo ma to od ich používania a teraz zvažujem, či im dať ešte šancu, alebo posunúť ďalej.
  ..čím plníte? Ďakujem.

  Dievčatá, po odšťavení mrkvi a cvikli mi zostala takáto drť. Asi 400g. Ako by sa dala využiť? Do koláča? Alebo zmiešať s mletým masom, vajcom a upiecť?🤷‍♀️...alebo vyhodiť sliepkam?

  Ženy keď pečiete takéto pizzové slimáky z lístkového cesta, potierate ich pred pečením vajíčkom?

  Prosím vás preložte mi sudá a lichá. Neviem, ktoré je párny a nepárny. Ďakujem 😉

  Nemá náhodou niekto zľavový kód na Vivantis.sk, ktorý nevyužije? Vďaka.

  Má niekto tento odšťavovač? Skúsenosti-tipy-rady? Ďakujem.

  https://m.alza.sk/bosch-mesm500w-d5126371.htm

  Prosím vás, dá mi niekto tip na dobrý odšťavňovač? ...čo kvalitne odšťavý a nenechá veľa ”odpadu”...ďakujem.

  Ženy, prosím tip na zajtrajši obed. Ďakujem.

  Vie niekto ako je to na Pezinskej babe so snehom? Chceli by sme sa ísť cez víkend posánkovať, vďaka.

  Ahojte...nájde sa ešte niekto, komu vianočný stromček tak ako nám, visí zo stropu? Pridajte aj foto 😉

  Konečne aj u nás! ...áno máme reťaz z céčiek! U nás totiž teraz frčia céčka! 😂

  (7 fotiek)

  Zdravím...prosím pridá niekto postup prípravy a množstvo surovín na výrobu domáceho gélu na pranie? Pamatám si len mydlo a kryštalickú sódu, ale postup nie. Ďakujem

  Ženy prosím aký pomer čokolády a tuku treba, aby bola dobrá poleva? Časť kokáčikov chcem namáčať do polevy a časť poprskať. A aký tuk treba použiť....Ďakujem

  Ženy prosím poraďte nejaký rýchly recept. Mám vytiahnuté plátky bravčového pliecka...ďakujem

  “Nezavadzia” niekomu náhodou doma takáto knižka? Kúpila by som...Je už staršia, no starší syn ju mal oblúbenú, ale keď sa k nej dostal mladší, tak dopadla takto. 😔
  Ďakujem.

  Dievčatá ako pečiete gaštany? Aby neboli vysušené...ja ich zvyknem narezať a namočiť do vody. Pečiete na plechu s vodou?

  Dievčatá čo budete variť?

  Prosím vás tá mastička, čo je pre chlapcov, na potieranie je z Justu? Nedávno sa tu o tom písalo a neviem sa k tomu dostať. Ďakujem

  Ahojte, poradí mi niekto, kde by mi expres rýchlo vytlačili fotky? V DMke sa dá tlačiť aj na počkanie? Konkrétne by som potrebovala formát A3....ďakujem

  Idylka! Nehádajú sa! ...trvá už mega dlho...asi 3 minúty!😁...
  Tak koniec! 3minúty 20sekúnd.

  Mala by niektorá záujem o takéto cievky na dokrmovanie? Mám 1ks úplne tenučkú a tri kusy trošku hrubšie. Pošlem prvej, ktorá má záujem.

  (4 fotky)

  Prosím, kde kúpim jednorázové pršiplášte? Také keď nás chytí lejak v prírode.

  Ahojte...prosím vás akým práškom vyperiem škvrny od trávy? Malý včera zlikvidoval krásne gate 😵
  Ďakujem

  Ahojte...zostali mi tri takéto ochranné obklady na boľavé bradavky pri kojení. Sú naozaj vynikajúce, Okamžitá úľava od bolesti po priložení. Vyskúšala som všetky možné mastičky, ale na tieto obklady zatial nič nemá. Ktorá ich pozná, určite ocení. Boli drahé, tak je mi ich ľúto len tak vyhodiť. Prvej, ktorá sa ozve, rada pošlem.

  (2 fotky)