icon
1 / 1
avatar

pekna foto len ten fotograf pise ako tatar 😀

27. apr 2017
avatar
27. apr 2017
avatar

@janica1990 co to prekladal cez google translate ? 😀

27. apr 2017
avatar

@bykaterina nooo a ja viem??? 😂😂😂😂

27. apr 2017
avatar

tiez som to uplne nepochopila 😂😂😂

sticker
27. apr 2017
avatar

Ja si myslim, ze to bolo prelozene facebookom. Inak krasne!

27. apr 2017
avatar

@martija zo slovenčiny do slovenčiny 😀

27. apr 2017
avatar

@janica1990 ja ze vies 😀 ze mi tu zahadu objasnis co tym nastupca hviezdoslava myslel 😀

27. apr 2017
avatar
Komentár bol odstránený
avatar

@bykaterina ano, mne to doslo az po tom ako som to precitala 2x, uz mi to davalo zmysel 😀

27. apr 2017
avatar

@martija no co ti poviem Hviezdoslav II

sticker
27. apr 2017
avatar

Podla mna si pozicala stusku od spoluziaka ktory ma rovnake meno ako jej uz teraz narodeny syn.

27. apr 2017
avatar

@bykaterina alebo rozum predbehol prsty 😀 alebo naopak ? 🤔🤔 😀😀

27. apr 2017
avatar

@martija nie prsty ked predbehnu to vyzera inak 😀 mne sa to stava ze prehodin na klavesnici pri pisani pismena ze stlacim skor 😀

27. apr 2017
avatar

@bykaterina v kazdom pripade zaujal 😀😀

27. apr 2017
avatar

@bykaterina chudák možno chcel naraz vyjadriť svoje pocity a takto to dopadlo 😂😂

27. apr 2017
avatar

@martija urcite o tom niet pochýb

sticker
27. apr 2017
avatar

@janica1990 no ja mam taky pocit 😀 v hlave mam pocit masoveho vraha ked si líhaš ku mne naha..

sticker
27. apr 2017
avatar

@bykaterina pre boha 😂😂😂 som mala pocit, že som mala pocit, že to pocitovo neprečítam 😂😂😂

27. apr 2017
avatar

@janica1990 ved to je text notoricky známej skladby 😀

27. apr 2017
avatar

@bykaterina veď viem, len som tiež chcela slová mototať 🤣🤣🤣

27. apr 2017
avatar

@janica1990 😂😂😂

27. apr 2017
avatar

@bykaterina ako vidím sa mi to podarilo aj nechtiac 😂😂😂

27. apr 2017
avatar

A akože pointa? Stuzku dostáva maturant;tak nejak nechapem aky význam má stuzka na jej bruchu🤔

27. apr 2017
avatar

@bibyke je tehotná ...

27. apr 2017
avatar

@janica1990 tak to vidim, nemyslela som si ,ze zjedla balón. Ale aky význam má tá stuzka na bruchu?

27. apr 2017
avatar

@bibyke no ze maturovali dvaja 😀 a pointa ze spoluziak s menom Richar dal stuzku tej kocke na brucho a ona cakala chlapca s rovnykým menom..AMEN 😀

27. apr 2017
avatar

@bykaterina ale naco stuzka na brucho?vsak vidim ,ze je tehotna.

27. apr 2017
avatar

@bibyke no lebo medved na 4 je Balu 😀, opytaj sa jej mozno ti povie alebo daj tip do noveho casu mozno v diskusii sa dozvieme kde je pes zakopany 😀

27. apr 2017
avatar

Jooj som si spomenula na moju maturitu 😍

27. apr 2017
avatar

@bibyke tá stužka má veľký význam... ach ...

27. apr 2017
avatar

Teda stuzkovu vsak ajmaturitu 😂

27. apr 2017
avatar

@zuzi0911 chápeme sa 😉

27. apr 2017
avatar

@zuzi0911 teda skoro všetci...

27. apr 2017
avatar

@janica1990 tak hadam 😂 nadherne obdobie no skoda ,ze ja som nemala stuzku na brusku,,proste krasne 😍

27. apr 2017
avatar

@bykaterina medveď na 4 nie je maco?🤔😀

27. apr 2017
avatar
27. apr 2017
avatar

@bibyke hej je aj na 10

27. apr 2017
avatar

@bibyke nie balu 😂😂

27. apr 2017
avatar

Tehotna maturantka.... fakt "krasa".... to je ale vizitka...

28. apr 2017
avatar

@suelop no boze stava sa aj sa bude stavat, myslim ze lepsie rozhodnutie ako ist na potrat

28. apr 2017
avatar

@suelop ano je to krása, pretože dnes sú ženy, ktoré plánujú mať prvé dieťa v 40 tke ... a je to jej vec ... ja som šťastná ako blcha, že som otehotnela v 19 ...

28. apr 2017
avatar

@janica1990 no neplanuju v 40 len skratka velakrat nemaju s kym to dieta splodit 😝

28. apr 2017
avatar

@bykaterina ale vieš čo aj majú... ono ... dnes sú ženy moc emancipované ... a náročné...

28. apr 2017
avatar

@janica1990 ale prd 😀 mam skoro 40 a vidim to na mojich rovesnickach , aka emancipacia alebo kariera ? ze z predavcky sa stane veduca useku kvoli tomu odkladat materstvo 😀 urcite nie , len zial napr. chodila s niekym ten furt este mame cas este mame cas lebo vsak na to treba 2 a potom sa rozisli a potoym kym niekoho najdes ten uz deti nechce ale si zamilovana myslis ze sa to zmeni, a 3r koniec a co mas cez 35 a stale bez chlapa a dietata.. segra ma 36 a ma problem si najst normalneho chlapa, aj z mojej triedy asi 10 bab nema deti alebo este len teraz maju prdave

28. apr 2017
avatar

@bykaterina hh sila no 🙂 čo ti poviem ... ale myslím, že je to ozaj vec tejto slečny.. no.. a gratulujem jej, že ho nedala prečo alebo nedaj boh nevyhodila niekde do kontajnera ...

28. apr 2017
avatar

@janica1990 urcite ano, ved zober si ze v mojom veku uz mas dospele dieta 😀 a zacinas lapat druhy dych 😀

28. apr 2017
avatar

@bykaterina veď práve hh je lepšie mať skôr pokiaľ sa dá no 😘

28. apr 2017
avatar

@janica1990 urcite 🙂 zial nie vsetci maju to stastie a niekoho aj jedno dieta stoji cez CAR tisice € ..

28. apr 2017
avatar

@bykaterina snáď sme túto tému už definitívne uzavreli 😂

28. apr 2017
avatar

@janica1990 radsej mat dieta zodpovedne v 40tke ako takto na hanbu na strednej skole sa s kadekym pelesit.... 😉

28. apr 2017
avatar

@suelop pozor co pises 😉 aby sa ti to o par rokov ako bumerang nevratilo

28. apr 2017
avatar

@bykaterina no, to nikdy neviem... ale nazor na tehotenstvo este na strednej skole sa mi asi nezmeni... 🙂

28. apr 2017
avatar

@suelop ale zmenila keby sa to stalo pod tvojou strechou 😉

28. apr 2017
avatar

@bykaterina keby sa to stalo mojej dcere tak z domu ju samozrejme nevyhodim a podpora bude stale. No nazor na to,ze sa mi to nepaci ostane... 😉

28. apr 2017
avatar

@suelop nemusela sa s kadekym pelesit, mozno to mala s chlapcom, ktoreho uprimne lubila. Kazda, alebo vacsina z nas mala uz na strednej sex a nepovazovala som sa za taku co sa s kadekym pelesi, to su podla mna silne slova na adresu niekoho koho vobec nepoznas...

28. apr 2017
avatar

@suelop nepacit sa ti to nemusi ale mozno jej zlyhala antika a hned mas na to negativny nazor ☹ a suhlasim s @martija , baby v jej veku nie su stetiny a nechodia sa pelesit. Ale vacsinou su zamilove ako somar do kopy sena, a nezabudaj laska je retardovana 😀 clovek robi co by bezne neurobil. A laske zdar, byt zamilovana je uzasny pocit

28. apr 2017
avatar

@suelop si človek plný predsudkov ... možno to dieťa bolo plánované ... možno je nejak choroba a doporučili jej čo najskôr otehotnieť a veľa iného môže za tým byť... ale je to len a len jej vec !!! Kto si ty, že takto súdiš hm????

28. apr 2017
avatar

@janica1990 ja niekoho sudim?!? Komentujem na verejnej ploche fotku rovnako ako ty. A len preto,ze mam na tehotenstvo skolacok iny nazor, tak uz sudim? Je mi uplne jedno kto co robi, nech ma aj tri kym nezmaturuje. Ja som sa vyjadrovala na dany stav a moj pohlad na to. Tak citaj poriadne a prestan sa do mna navazat.

28. apr 2017
avatar

@suelop no jeminečku tak pardon .. a pekný večer prajem tu už viac nemám čo povedať škoda reči sa naťahovať ...

28. apr 2017
avatar

@suelop noo zas ja som s mojim od 15r,,,otehu som sice v 18,,ale nepelesila som ,,,mala som partnera a dlhsie a staaaaale sme spolu,,,takze nehadz vsetko do jedneho vreca,,a koniec koncov hanba to nie je,,,vacsia hanba je hento napisat,,,

28. apr 2017
avatar

@zuzi0911 moj komentar bol: lepsie je mat zodpovedne v 40tke ako na hanbu sa na strednej skole pelesit.... nikoho som neoznacovala, nikoho som nekonkretizovala. Takze bacha. Neviem co je frajerina na takomto tehotenstve. Ze nema byvanie, prijem? A vlastne ano, mozno ma zabezpeceneho tridsiatnika s bytom a autom a prijmom , tak sa takto zabezpecila aj ona.... hm, aj to je dnes moderne.... 😉

28. apr 2017
avatar

@janica1990 este sa urazaj. Ty ma tu z fleku obvinis a zrazu ty nic, ty muzikant.... Typicke....

28. apr 2017
avatar

@suelop medzi mnou a muzom je 2 m rozdiel 😂😂 ,,a nieje to frajerina,,ked to prislo clovek to prijal,,,lahke to nie je,,,ale nemenila by som to,,,

28. apr 2017
avatar

@suelop ja sa neurážam 😀 a ty neobviňuješ??

28. apr 2017
avatar

koho by a mala ako hanbit? toto kukanie na druhych co povedia je take primitivne...ale ale ale 🤐

28. apr 2017
avatar

Je krasne ked zena otehotnie a prinesie dieta na svet bez pochyby je to najkrajsi dar v zivote ale myslim ze maturitny rocnik nie je najhodnejsi termin na tuto udalost a ked zena este pocka isty cas urcite nebude stara a to ze niekto otehotnie na strednej skole absolutne nema suvis s ineho neplodnostou ani s tym ze si niekto nevie najst vhodneho partnerA urcite by som neskakala od radosti keby to bola moja dcera ale schvalujem priviest dietatko na svet a vychovat ale hrdinstvo v tom nevidim mala som taku spoluziacku a znicila si cely zivot iste stava sa to ale ideal to nie je

1. máj 2017
avatar

@moncici7 zničila život? Ako? Iba ak základná bunka štátu čiže rodina sa na nu vyflakla.

1. máj 2017
avatar

@bykaterina nie partner sa vyflakol a uz sa jej kracalo zivotom velmi tazko nikomu neverila no bola vesela kopa je z nej smutne ziena

1. máj 2017
avatar

@moncici7 no to že sa partner na niekoho vyflakne nie je žiadna katastrofa.kopec ľuďom sa to stáva aj keď majú po 30. Keď rodina podrží a kamoši ale naozajstní. Tak nie je o čom. Možno je smutná z niečo iného 😉

1. máj 2017
avatar

@bykaterina no ci tak ci tak pozeram idealny cas mat dieta to nie je

1. máj 2017
avatar

@moncici7 pre niektoré Nie je nikdy 😉

1. máj 2017
avatar

@bykaterina to s nou nesuvisi

1. máj 2017
avatar

@bykaterina to si pravdu, veru pre niektore nikdy...

1. máj 2017