janica1990
autor@moni244 podobne 😊
3. nov 2016
Mne by postačil aj jeden víkend, sa tam tak zajtra ráno zobudiť, ako v raji, len aby nebolo - 30 C 😉
3. nov 2016
asi takto bude do rana unas lebo stale sneži😢
3. nov 2016
janica1990
autor@lucindamax
@kvet1 to by som brala... kiež by do vianoc vydržal
3. nov 2016

Tam by som chcela stravit vianocne sviatky