icon

avatar

Tam by som chcela stravit vianocne sviatky

3. nov 2016
avatar

@moni244 podobne 😊

3. nov 2016
avatar

Mne by postačil aj jeden víkend, sa tam tak zajtra ráno zobudiť, ako v raji, len aby nebolo - 30 C 😉

3. nov 2016
avatar

asi takto bude do rana unas lebo stale sneži😢

3. nov 2016
avatar

@lucindamax
@kvet1 to by som brala... kiež by do vianoc vydržal

3. nov 2016