icon
1 / 1
avatar

Mozem receptik?🙂

3. máj 2017
avatar

aj ja by som prosila recept....dakujem

3. máj 2017
avatar

Mnaaaam slintaaaam😂😂😂🙈🙊

3. máj 2017
avatar

aj ja som to mala, iba s fasirkou :D

3. máj 2017
avatar

Pridám sa na receptik 🙂 ďakujem 🙂

3. máj 2017
avatar

Aj ja poprosim receptus🙂

3. máj 2017
avatar

@svetlusb
@emili162
@skodulik
@cucoriedka2004 no takže 🙂 dáme si variť zemiaky podľa potreby cca pol kilka vodu osoliť pridať bobkový list, celé korenie bilku cukru, keď sa zemiaky uvaria urobíme zátrepok z mlieka alebo smotany, nechať zovrieť potom odstaviť po odstavení dochutiť octom .. a hodí sa k tomu buď varené vajko alebo volské oko, fašírka alebo aj opečená špekačka alebo párka, dobrú chuť 😘

4. máj 2017
avatar

@janica1990 Dakujeeeem🙂

5. máj 2017