aj ja by som prosila recept....dakujem
3. máj 2017
Mnaaaam slintaaaam😂😂😂🙈🙊
3. máj 2017
aj ja som to mala, iba s fasirkou :D
3. máj 2017
Pridám sa na receptik 🙂 ďakujem 🙂
3. máj 2017
Aj ja poprosim receptus🙂
3. máj 2017
janica1990
autor@svetlusb
@emili162
@skodulik
@cucoriedka2004 no takže 🙂 dáme si variť zemiaky podľa potreby cca pol kilka vodu osoliť pridať bobkový list, celé korenie bilku cukru, keď sa zemiaky uvaria urobíme zátrepok z mlieka alebo smotany, nechať zovrieť potom odstaviť po odstavení dochutiť octom .. a hodí sa k tomu buď varené vajko alebo volské oko, fašírka alebo aj opečená špekačka alebo párka, dobrú chuť 😘
4. máj 2017
@janica1990 Dakujeeeem🙂
5. máj 2017

Mozem receptik?🙂