icon
1 / 1
avatar

No ved ak mi pridaju 13 000 rocne, som ochotna sa usmievat aj 5 hodin denne

18. mar 2026
avatar

sveta zit tym ludom, aj ony konsoliduju, ale po svojom, do svojich penazeniek .....keby poctivo tvrdo pracovali a mali bezny prijem by inac rozmyslali.....bohuzial najviac na to vsetko doplacaju ludia co ich nevolili a deti, ktore za nic nemozu.....

18. mar 2026
avatar

Banda jedna naničhodná 🤮🤮🤮🤮 ak už toto nevyženie ľudí do ulíc tak neviem

18. mar 2026
avatar

my sme 6 členná rodina. Takže sme v mínuse ešte viac. 😨

18. mar 2026
avatar

Sockám čo to volia to nevadí, dávky prídu, na alkohol niečo zostane, hlavne že tu nemáme práva pre homosexuálov.

18. mar 2026
avatar

Keby len -858€,ale co ak je rodic zivnostnik,nikde obaja,konci fix na hypo,prip.vyssi najom,dovolenky vyleteli do nenormalnych vysin,potraviny,poplatky za kruzky,sk.vylety,skolku,druzinu,servisy aut,poistky,sluzby,energie,zubar,prip.iny dr,no brutal..🥺
Tych 860 je len uplne minimum o co menej maju rodiny. By som povedala len odrzovy mostik a na to sa nabaluje.

18. mar 2026
avatar

Zasluzia si😁Nezavidte....🤪

18. mar 2026
avatar

A to premierovi a ministrom tak malo pridali?
bozinku, hadam sa nebudu musiet uskromnovat len v onee, hnusnych striebornych vaniach..😲

18. mar 2026
avatar

Fuj hanba im ! Ak toto ešte bude niekto voliť ,tak koniec Slovensko 😥

18. mar 2026
avatar

Takto sa konsoliduje do psej matere🤦‍♀️🤮 nech sa zadrhnú 🚽

18. mar 2026
avatar

...že im všetkým nepríde zle,keď sa na seba pozrú do zrkadla! 🤮 Snáď už po voľbách pôjdu na smetisko dejín 🙏

18. mar 2026
avatar

Baby prave som citala prispevok jednej obce ako im po pol roku vybavovania(a to starosta smerackych kruhov) podarovali (ministerstvo obrany) 21r octaviu combi na obecne ucely..wauu,kolka velkorysost. A co ma najviac dorazilo,ludia to lajkuju ostosesto🫣nonsens,pre toto sa nikdy nikam dalej nepohneme,zaslepia sa ani nie omrvinkami,ale makovymi zrnkami.

18. mar 2026
avatar

Baby a pot9m precitate komentare pod opozicnymi prispevkom poukazujucim na toto a chce sa vam vracat.
Matka samozivitelka im dopraje,dochodca odfoteny pri zvaracke niekedy pred 30 rokmi im tiez dopraje,chlap z krcmy taktiez.
Ti ludia su taki vygumovani. Preco o tomto fenomene nepisu psychologovia. O chlebe a vode 3 tyzdne v mesiaci ,ale dolezite je vysetrit kovidteror,lebo som musel mat "handru na papuli" a nastastie niesu 3 zachody a Sinecka premier
My im len zavidime

19. mar 2026
avatar
@kikulienkadd

...že im všetkým nepríde zle,keď sa na seba pozrú do zrkadla! 🤮 Snáď už po voľbách pôjdu na smetisko dejín 🙏

@kikulienkadd obavam sa,ze stale budu z opo vyblakovat

19. mar 2026
avatar
@alexandra_saska

Baby prave som citala prispevok jednej obce ako im po pol roku vybavovania(a to starosta smerackych kruhov) podarovali (ministerstvo obrany) 21r octaviu combi na obecne ucely..wauu,kolka velkorysost. A co ma najviac dorazilo,ludia to lajkuju ostosesto🫣nonsens,pre toto sa nikdy nikam dalej nepohneme,zaslepia sa ani nie omrvinkami,ale makovymi zrnkami.

@alexandra_saska keby im pravicovi politici darovali 10 novych Mercedesov, tak by ich zakopali pod ciernu zem. Ked sa im smerak vyserie na hlavu, tak mu podakuju a zatlieskaju.

19. mar 2026
avatar
@katkazatka

@alexandra_saska keby im pravicovi politici darovali 10 novych Mercedesov, tak by ich zakopali pod ciernu zem. Ked sa im smerak vyserie na hlavu, tak mu podakuju a zatlieskaju.

@katkazatka no chapes,uplne otras

19. mar 2026
avatar
@bomba36

Sockám čo to volia to nevadí, dávky prídu, na alkohol niečo zostane, hlavne že tu nemáme práva pre homosexuálov.

@bomba36 taki politiku nesledujú
Oni o tom ani nevedia

Vedia len to, čo troll farmy vyprodukujú na FB

21. mar 2026