17. sep 2020
Zaujimalo by ma, kolko tyzdnov a kolko ludi na tomto pracovalo...
17. sep 2020
@lucasko23 lebo treba statistiky na udrziavanie pandemie. bez statistik nie je corona 😀 😀
sprostejsi obrazok som jakziv nevidela...este chyba kolonka - nebol som s nikym v kontakte, nemam priznaky a sipka na hned sa registrujem na test 😀
17. sep 2020
janinah
autor@blondiee83 predstav si ze niektorym ludom taky obrazok pomoze...hlupe komentare asi nepomozu...
17. sep 2020

Preco?