Oni sa nezamyslia,este im nalozia
@petulda333 presne , ocakavam : za naše peniaze vystudovali ...pracovnu povinnost na SK by hned zaviedli
Im to je jedno, aj môj otec si bráni Fica 🤦♀️
Tam je ten problém, že mali by sa zamyslieť. To nepoznajú, nevedia, im stačia kecy súdruha. A najnovšie za to môže Šimečkova manka, nie súdruh, čo je pri moci skoro 16 rokov a všetko tu dodr... l.
Môžem informovať , vysvetľovať, nakresliť ako prváčikovi...niet mentálnej kapacity 🤷♀️ Ale pri každej príležitosti nadáva a na všetko 🫣 a nezabudne pripomenúť, že študovali za JEJ peniaze a zadarmo. Nahnala by hlavne doktorov naspäť!!! Keď sa opýtam a čo jej syn...elektrikári, čašníci, žetiavnicu, opatrovateľky, športovci, krajčíri, kuchári, strojári....smradľavá protéza sklapne.

Oni sa nezamyslia,este im nalozia