Toto by mali ludia organizovat sami a nie dalsie politicke strany.
@martinkatinka lenže ľudia frflu radšej doma na gauči a pive. A ešte na rôznych fórach.. napr. tu presne vedia, čo by spravili.
Ľudia ktorí frflú na fóre,napríklad aj tu na mk chodia aj protesty,no a potom sú tu aj taký ktorí ,politiku neriešia lebo im je dobre a žijú vo svojej dobre zabezpečenej bubline.A politika sa nás týka či chceme alebo nie a stále aj bude.A keď človek nieje spokojný so smerovaním tejto krajiny,tak sa.môze vyjadrít,napríklad aj tu…nie každý rieši le plienky,vylety a recepty
@martinkatinka lenže ľudia frflu radšej doma na gauči a pive. A ešte na rôznych fórach.. napr. tu presne vedia, čo by spravili.
@zuzana2910 však ty si túto vládnu luzu volila, takže priznávaš, že to bola chyba?
@zuzana2910 však ty si túto vládnu luzu volila, takže priznávaš, že to bola chyba?
@simka1454 nevolila, to si len ty myslis.
@zuzana2910 však ty si túto vládnu luzu volila, takže priznávaš, že to bola chyba?
@simka1454 moja zlata, pekný pondelok. Kto co volil, nechaj tak.
Prídeme ✌️
Toto by mali ludia organizovat sami a nie dalsie politicke strany.
@martinkatinka lenže zorganizovať protest to nie je len tak....to nie je rozlúčka so škôlkou, ktorú si pár mamičiek dohodne na WhatsAppe.
@simka1454 nevolila, to si len ty myslis.
@zuzana2910 tie kecy si nechaj pre svojich doma.
@martinkatinka vieme, vieme, ako sa chválila koho volila.
@zuzana2910 tie kecy si nechaj pre svojich doma.
@martinkatinka vieme, vieme, ako sa chválila koho volila.
@simka1454 coze? Ja som tu nikde nepisala koho som volila... To si len ty myslis, ze ked som z Kysuc, tak volim ako ty myslis.
@simka1454 coze? Ja som tu nikde nepisala koho som volila... To si len ty myslis, ze ked som z Kysuc, tak volim ako ty myslis.
@martinkatinka veď čítaj komu som to písala
@martinkatinka čítaj s porozumením.
@simka1454 nepochopila som to, ale tiez nechapem preco ta trapu kto koho volil.
@simka1454 nepochopila som to, ale tiez nechapem preco ta trapu kto koho volil.
@martinkatinka vidím v akom stave sa tento štát nachádza a mam deti a áno, ten kto volil túto vládnu luzu ma podiel na tom v akom stave sa nachádzame
Keď si zoberieme, koľko je tu mamiciek, ktoré si privyrábajú popri materskej alebo starostlivosti o choré dieťa, a zarobia tak máličko, tak na to škaredo doplatia. Budú platiť odvody vyššie ako zarobia.
Protesty budú po celom Slovensku,.nie len ten v BA aj keď ten bude zrejme najväčší... My sa chystáme do TN, celá rodina
My si to užijeme v KE✌️
mne sa práveže páči, že konečne to nie je o jednej strane, ale že vidím aspoň "nááááznak" spolupráce. Tohto uja na "F" a jeho ficobandu neporazí jedna strana, ale spolupráca strán, rovnako ako aj tolerancia a spolupráca ľudí...
Ideme do TN✌️

Toto by mali ludia organizovat sami a nie dalsie politicke strany.