Tak tak...
Kebyze vrátia všetko a “nepožičiavajú si nenávratne”, tak by nemusela byt žiadna konsolidácia…
Čo všetko by bolo, keby sa toľko nerozkrádalo zo štátnych peňazí.
Bol tam,nechapem,na čo
Ukázať sa,že aky’ je veriaci,či chce zohriať srdce stareniek,že aky zlaty’ a este aj svatemu otcovi išiel ruku potriast
(A že predtým ju triasol vrahovi,to už nie je podstatne’)
A aj kňazi pre nho majú obrovský význam,tak nech sa len ukáže..
Pápež po jeho návšteve ochorel,už je aj v nemocnici
(Toľko dobrej a pozitívnej energie mu doniesol zo Slovenska,)
Ze sa nehanbi
Inak,na fotke ten mladý kňaz pozerá n pápeža takmer s výrazom “je mi ta luto,,že sa ta dotýka ten had jedovatý”
Inak zaujímavé a veľavravné su dary,ktoré sv.otec Ficovi daroval...
Svätý Otec daroval premiérovi Ficovi terakotové dielo zobrazujúce svätého Františka z Assisi s názvom Neha a láska, ako aj výtlačok tohtoročného Posolstva za mier a knihu s názvom Prenasledovaní za pravdu – Ukrajinskí gréckokatolíci za železnou oponou“, píše o návšteve Vatican News....
Ja si myslim,ze Fico mu mohol darovat zlatú vaňu,pápež si ju zaslúži milionkrát viac ako toto nase národné nešťastie.
Aký teraz tí zarytí komunisti- smeráci zrazu veriaci, že?(Fico, Pellegrini)
Chudak papez az v nemocnici skoncil ked videl Ficiaka. V Smecku dali aj taky nadpis Pápež prijal premiéra Fica, potom sa nechal hospitalizovať 😁 Dufam, ze sa z toho zotavi a vrati sa v zdravi 🙌

Aka pravda