Mne príde vtipné, keď cirkev hovorí o chudobe.
@abbey1 to veru aj mne
@luba28 podla tvojho komentu si vobec nepochopila podstatu tohto prispevku
@viestta ficovka/pellovka obháji aj neobhájiteľné. Asi by sme sa mali od nich začať učiť. 😀
@17alexis co cakas od niekoho, kto podporoval zvazanie dezolatov do BA a ich skakanie do ludi, po autach, pripadne navazanie sa do uzivatelky MK, ktora nema deti, pripadne ine zakernosti??? Napriek vsetkemu tu stale je, taku MK nevyrazi, nezrusi jej ucet😉 rovni a rovnejsi, ich ludia🤷♀️
@viestta ale nesranduj. pellegrini urcite necaka v poradovniku ako ini obcania. nejaky chudak tam urcite vysedel dieru, kym panka dorobili.
@kiwi3 ale vsak ja srandujem cely cas. Radsej srandujem, lebo ak by som sa nad tym aj zamyslala, tak to neustojim. Sranda musi byt, aj ked by som si najradsej hodila maslu z toho co sa tu deje
Toľko dobra bolo, toľko pokory... v ňom som videla podstatu vzťahu s Bohom..... 🙏😊
Dotkol sa môjho ❤️.....
Sláva Bohu na výsostiach....

aj moj pes sa ma lepsie ako bezdomovec ,,a myslim,ze vsetkych ludi,ktori maju psa ako clena rodiny ,, a nielen psov