Preto pracujeme, aby boli dávky-ráno zarobené, poštárka domov donesie 870 eur(reálne to vidím, vždy 20.v mesiaci)a renty budú tiež
22. júl 2025
😕 Smutná doba
22. júl 2025
Sused (taky bezdomovec co býva oproti nám v unimobunke bez nicoho) robil v zivote nikdy ,ani alimenty neplatil ,deti nevidel 40rokov ...vekovo ako moja mama 66 , on dostane skoro 700€ ,moja mama co odrobila viac ako 40 rokov dostáva už aj s vdovský 620€
23. júl 2025
@renca111
Sused (taky bezdomovec co býva oproti nám v unimobunke bez nicoho) robil v zivote nikdy ,ani alimenty neplatil ,deti nevidel 40rokov ...vekovo ako moja mama 66 , on dostane skoro 700€ ,moja mama co odrobila viac ako 40 rokov dostáva už aj s vdovský 620€
@renca111 ako je toto možné??
23. júl 2025

a na svoje doživotné renty!!!!!!!!!!!!!